INTERNETOVÉ PROJEKTY

Domů  -  Vývoj  -  Internetové projekty

Vývoj internetových aplikací

  • Aplikace pro komunikaci se zákazníky - CRM systémy, online rezervační systémy, extranety
  • Aplikace pro zpracování dat - Skladové systémy v napojení na výrobu a obchod
  • Intranetové aplikace - Zabezpečený prostor pro vzájemnou komunikaci členů týmu, sdílení znalostí a předávání důležitých informací
  • Moduly a doplňky do e-shopů a redakčních systémů

Aplikace ušijeme na míru Vaší společnosti tak, aby přispěly k urychlení procesů, usnadnění komunikace nebo sdílení informací. Přesně podle Vašeho zadání.

Poskytneme Vám plný servis od prvotní fáze analýzy, návrhu řešení a implementace až po integraci se stávajícími systémy a následnou technickou podporu. Výsledné řešení předáme otestované, jednoduché na ovládání a otevřené pro případné další úpravy.

Tvorba webových stránek

Vytvoříme profesionální design pro Vaše internetové stránky, navrhneme logo a zpracujeme korporátní identitu. Váš nový web napojíme na jednoduchý redakční nástroj pro snadnou správu obsahu a provedeme optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

Pro bezproblémový chod stránek Vám poskytneme kvalitní webhosting na vlastních serverech s denním zálohováním, jištěných proti výpadku elektřiny. Zajistíme registraci a správu domén 2. a 3. řádu. Termín expirace a prodloužení platnosti domén pohlídáme za Vás.