O NÁS

Domů  -  O nás

Postaráme se o vaše IT se vším všudy – navrhneme řešení IT infrastruktury, zajistíme stabilní provoz, zabezpečení sítě, dodávky veškerého IT zařízení včetně servisu a technickou podporu za příznivé ceny.

Na trhu informačních technologií působíme již téměř třicet let a mezi naše zákazníky patří malé firmy, nadnárodní společnosti, školy a obce. Poskytujeme širokou škálu služeb od drobných konzultací až po úplný IT outsourcing. Klientské požadavky řešíme na místě nebo přes vzdálený přístup. Vždy se snažíme najít optimální a cenově přijatelné řešení, aby byl zákazník spokojen.

Naše programátorská divize se věnuje vývoji špičkových HbbTV aplikací a internetových projektů.

Partneři

Našimi obchodními partnery jsou spolehlivé a důvěryhodné společnosti, jejichž produkty můžeme vřele doporučit. Díky dlouholetým vztahům a dobrým znalostem produktových portfolií jednotlivých značek dokážeme svým zákazníkům kvalifikovaně poradit s výběrem.

logo Dellu

Dodáváme a instalujeme kompletní sortiment společnosti DELL – notebooky, desktopy, servery a datová uložiště. Pro své zákazníky zajišťujeme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Coby oficiální partner DELL vám dokážeme nabídnout velmi atraktivní ceny.

Americká společnost Dell působí na trhu informačních technologií od roku 1984 a je pověstná svým ojedinělým konceptem záručních oprav. Servisní zásah, oprava nebo výměna, je provedena na místě u zákazníka nejdéle do druhého pracovního dne. U serverů do čtyř hodin.

Společnost Dell rovněž jako jedna z mála nabízí svým zákazníkům možnost nakonfigurovat si server nebo PC stanici dle vlastních potřeb.

 
logo Microsoftu

Nabízíme instalace všech softwarových produktů společnosti Microsoft. Zajistíme licence pro potřeby jednotlivců a domácností i ucelené řešení pro potřeby škol, malých firem nebo velkých podniků. Pomůžeme vám zorientovat se v licenční politice společnosti Microsoft a poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího produktu.

Americká společnost Microsoft byla založena v roce 1975. Od svého vzniku drží světové prvenství v oblasti poskytování softwaru, služeb, řešení a internetových technologií pro osobní, průmyslové i obchodní využití. Společnost nabízí širokou škálu produktů, která umožňuje společnostem i jednotlivcům efektivněji spolupracovat a plně realizovat jejich potenciál.

 
logo Esetu

Jsme certifikovaným zlatým partnerem společnosti ESET, která již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software pro domácí i firemní uživatele. Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi nejpokročilejší a nejrozšířenější bezpečnostní softwarová řešení na světě. Aktuálně je využívá přes 100 milionů uživatelů. Našim zákazníkům nabízíme celé portfolio produktů ESET, které pokrývá všechny populární platformy včetně mobilních a poskytuje neustálou proaktivní ochranu při minimálních systémových nárocích.

Společnost ESET má lokální zastoupení v Praze, celosvětovou centrálu v Bratislavě a disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 200 zemích světa.

 
logo Keria

Internetové zabezpečovací technologie Kerio pomáhají zvyšovat produktivitu milionům uživatelů po celém světě ve více než 60 000 firmách. Produkty poskytující e-mail, unifikované zabezpečení sítě/firewall, hlasové služby VoIP a software pro podporu spolupráce získaly mnoho ocenění. Všechny tyto produkty jsou nabízeny pod hlavičkou společnosti GFI Software prostřednictvím sítě obchodních partnerů, mezi nimiž jsme i my.

Mezi hlavní produkty patří Kerio Connect – zabezpečený poštovní server s groupwarovými vlastnostmi, Kerio Control – komplexní produkt pro zabezpečení a sledování podnikové sítě a Kerio Operator – VoIP telefonní systém.

 
logo CRA

Od roku 2012 spolupracujeme se společností České Radiokomunikace, předním poskytovatelem digitální infrastruktury. Našim firemním klientům nabízíme bezpečné vysokorychlostní připojení k internetu a hosting v cloudu se spolehlivým výkonem a vysokou dostupností. Infrastruktura ČRa je prvotřídně zabezpečená a splňuje požadavky GDPR na uchovávání citlivých osobních údajů.

České Radiokomunikace provozují geograficky oddělená datová centra s nepřetržitým monitoringem a svým zákazníkům poskytují špičkový výpočetní výkon. Disponují také vlastní optickou páteřní sítí a díky silné vysílací infrastruktuře mohou nabídnout zákazníkům i bezdrátové řešení, případně připojení blízkých lokalit pomocí optických vláken.

 
logo Ricohu

Dodáváme tisková řešení značky RICOH, která pomáhají profesionálně zpracovávat dokumenty, kontrolovat a snižovat tiskové náklady i zabezpečit tisk proti jeho zneužití. Zprostředkujeme výhodný pronájem tiskových zařízení s možností odkupu po ukončení smlouvy nebo dodání nového zařízení.

Skupina Ricoh sídlí v Tokiu a působí přibližně ve 200 zemích a regionech na světě. Specializuje se na kancelářská multifunkční tisková zařízení a laserové tiskárny, řešení pro produkční tisk, systémy pro řízení toku diskových dat a IT služby. Společnost se dále zabývá řešeními pro optimalizaci kancelářských procesů, jako například řízení tisků či dokumentů nebo správa “flotily” tiskových zařízení.